Váš Horoskop Na Zajtra

Aký je súčasný stav vzťahu saudskoarabského obrancu Jásira Al-Shahraniho?

Yasser Al-Shahrani je prirodzene rezervovaný a zmenšuje sa, pričom sa cíti láskyplne. Ekvádorský defenzívny záložník kvôli svojej bojazlivej osobnosti tajil svoje romantické vzťahy.

Nikdy nebol nikde nahlásený, že by chodil, a preto je ťažké potvrdiť jeho súčasnú romantickú situáciu.

Skutočnosť, že obranca Yasser je a slobodný človek sa nemení kvôli absencii informácií.

Kto je Jásir Al-Shahrani?

Vnútorný obsah

Jásir Al-Shahrani aka Jásir bin Gharsan bin Saeed Al-Mohammadi Al-Shahrani je profesionálny saudskoarabský futbalový hráč. Aktívne hrá na pozícii ľavého obrancu alebo stredného obrancu A-Hilal a národný tím Saudskej Arábie .

Účinkoval v aktuálne prebiehajúcej počas Majstrovstvá sveta vo futbale 2022 skupina C futbalový zápas medzi Argentína a Saudská Arábia Arábia na štadióne Lusail v katarskom Lusaile.

cuantos años tiene howard hesseman

V zápase Argentína prehrala so Saudskou Arábiou 1:2, pričom góly padli Saleh AI-Shehri a Salem Al-Dawsari .

Bohužiaľ, obranca Saudskej Arábie Yasser spadol na dno po tom, ako sa v nadstavenom čase zrazil s brankárom Mohammedom Al-Owaisom a bol odnesený z ihriska na nosidlách. Utrpel zlomeninu čeľuste, zlomeniny tvárových kostí a vnútorné krvácanie.

Korunný princ Saudskej Arábie okamžite nariadil, aby hráča po hororovej zrážke previezli do Nemecka na núdzovú operáciu súkromným lietadlom.

Bol obranca Jásir Al-Shahrani zranený počas zápasu proti Argentíne na majstrovstvách sveta vo futbale 2022?

Nanešťastie, obranca Saudskej Arábie Jásir utrpel pri zrážke s brankárom zlomeninu čeľuste, zlomeniny tvárových kostí a vnútorné krvácanie. Mohammed Al-Owais pri historickej výhre proti Argentíne 2:1.

Napriek tomu, že Argentína viedla v prvom polčase po penalte Lionela Messiho z 10. minúty, Saudská Arábia prevzala hru v druhom polčase gólmi Saleha Al-Shehriho a Salema Al-Dawsariho. Argentína musela v závere čeliť prehre proti Saudskej Arábii.

Yasser Al-Shahrani- Vek, Rodičia, Súrodenci, Etnická príslušnosť, Vzdelanie

Saudskoarabský obranca Jásir sa narodil 25. mája 1992 v Dammame v Saudskej Arábii. Od roku 2022 má 30 rokov a má saudskoarabské občianstvo.

Jeho rodným znamením sú podľa astrológa Blíženci a patrí k arabskej národnosti.

Jásir sa narodil svojmu otcovi, Gharsan AI-Shahrani , pričom meno jeho matky nie je známe.

Neexistujú žiadne ďalšie informácie o jeho rodičoch, súrodencoch a jeho ranom akademickom živote.

Yasser Al-Shahrani- Profesionálny život, Kariéra

V máji 2018 bol Jásir povolaný do 23-člennej finálovej zostavy Saudskej Arábie pre Majstrovstvá sveta vo futbale 2018 ktorá sa konala v Rusku.

hoy muestra tamron hall bio

S jeho rastúcim úspechom bol menovaný do posledného tímu Saudskej Arábie Majstrovstvá sveta vo futbale 2022 v Katare.

Napriek tomu, že Argentína viedla v prvom polčase po penalte Lionela Messiho z 10. minúty, Saudská Arábia prevzala zápas gólmi z druhého polčasu. Saleh Al-Shehri a Salem Al-Dawsari . Argentína musela v závere čeliť prehre proti Saudskej Arábii.